Wygraj pakiety najnowszych książek

Gratka dla wielbicieli cyklu „Uniwersum Metro 2033”. Booklips.pl i wydawnictwo Insignis przygotowali konkurs.
Do wygrania trzy pakiety, w skład których wchodzi powieść „Prawo do użycia siły” Denisa Szabałowa oraz antologia „Echo zgasłego świata” napisana przez polskich fanów serii.

Opis nagród:

Denis Szabałow „Prawo do użycia siły”
W schronach rozrzuconych po skażonym terytorium gnieżdżą się i wegetują niedobitki ludzkości. Oczekują pomocy, którą zdolni są im przynieść tylko stalkerzy, bo tylko oni posiadają specjalne umiejętności i znają ten nowy świat jak nikt inny.

„Echo zgasłego świata” to kolejny zbiór opowiadań polskich fanów „Uniwersum Metro 2033”, inspirowanych postapokaliptycznym światem wykreowanym przez Dmitrija Glukhovsky’ego. Tworzą go teksty nagrodzone w konkursie zorganizowanym przez wydawnictwo Insignis i portal metro2033.pl. Jest już trzecią, po zbiorach „W blasku ognia” i „Szeptach zgładzonych”, antologią amatorskiej twórczości polskich miłośników postapokalipsy.

Pytanie konkursowe:
Która klasyczna powieść jako pierwsza spopularyzowała postaci stalkerów, czyli osób trudniących się wyszukiwaniem na niedostępnych dla innych terenach wartościowych przedmiotów?

Zakończenie konkursu 24 kwietnia.

Link do strony z konkursem:
http://booklips.pl/konkursy/ksiazkowe/wygraj-pakiety-najnowszych-ksiazek-z-uniwersum-metro-2033/

metro-2033-konkurs-600x309

2 osób bierze udział w tym konkursie.