Wygraj wspomnienia o Annie Jantar!

Do wygrania pięć egzemplarzy książki „Bursztynowa dziewczyna. Anna Jantar we wspomnieniach”

Zadanie konkursowe jest proste i brzmi: Mariola Pryzwan to autorka jeszcze jednej książki zbierającej wspomnienia o pewnej gwieździe polskiej estrady, która ukazała się nakładem wydawnictwa Marginesy. Podaj tytuł tej drugiej książki.

Zakończenie konkursu 27 kwietnia, o godzinie 23:59.

Link do strony z konkursem:
http://booklips.pl/konkursy/ksiazkowe/wygraj-ksiazke-bursztynowa-dziewczyna-anna-jantar-we-wspomnieniach-marioli-pryzwan/

Opis nagrody:
Książka poświęcona jednej z najlepszych i najpopularniejszych gwiazd polskiej estrady – Annie Jantar. Śpiewała pogodne przeboje i liryczne, skłaniające do refleksji piosenki. W latach siedemdziesiątych jej niezapomniane przeboje „Tyle słońca w całym mieście”, „Najtrudniejszy pierwszy krok”, „Żeby szczęśliwym być” czy „Nic nie może wiecznie trwać” znała i nuciła cała Polska. Annę Jantar – piosenkarkę legendę i fascynującą kobietę wspominają najbliżsi: rodzice, mąż Jarosław Kukulski, brat, córka Natalia, a także przyjaciele i znajomi ze środowiska artystycznego. W książce są także wzruszające listy, które Anna Jantar napisała do swej matki i córeczki zimą 1980 roku w czasie swego ostatniego pobytu w Stanach Zjednoczonych. Ze wspomnień i listów wyłania się postać wrażliwej, utalentowanej piosenkarki, pięknej kobiety i świetnego kumpla. Anna Jantar zginęła 14 marca 1980 roku, mając zaledwie 29 lat. Narodziła się legenda, która trwa do dziś.

jantar-konkurs-600x285

4 osób bierze udział w tym konkursie.