Wygraj „Kaiken” Jean-Christophe’a Grangé

Z okazji polskiej premiery nowej powieści Jean-Christophe’a Grangé booklips.pl wspólnie z wydawcą książki, oficyną Albatros, przygotowali konkurs, w którym możecie wygrać 3 egzemplarze thrillera „Kaiken”.

Do wygrania są trzy egzemplarze powieści „Kaiken” Jean-Christophe’a Grangé, jednego z najmodniejszych obecnie we Francji twórców powieści sensacyjnej i detektywistycznej.

Zadanie konkursowe jest proste i brzmi: Podaj tytuły dwóch słynnych powieści Jean-Christophe’a Grangé, które przeniesiono na ekran, a w głównych rolach w obydwu produkcjach wystąpił Jean Reno.

Zakończenie konkursu 29 września, o godzinie 23:59.

Link do strony z konkursem:
http://booklips.pl/konkursy/ksiazkowe/wygraj-egzemplarze-kaiken-jean-christophea-grange/

Opis nagrody:
Oficer policji Olivier Passan zna od podszewki świat, w którym musi się poruszać. Kiedyś sam był po drugiej stronie i kryminalna przeszłość pozwala mu rozwiązywać nawet najtrudniejsze sprawy – choć czasami w niekonwencjonalny sposób. Balansując na granicy prawa, często naraża się przełożonym. Passan prowadzi śledztwo w sprawie seryjnych morderstw kobiet w ciąży. Sposób zadawania śmierci jest szczególnie okrutny. Każdy dzień przynosi nowe odkrycia, które pozwalają na ustalenie szczegółów dotyczących zabójcy. Wiele z nich okazuje się podobnych do cech komendanta Passana. Czy dojdzie do pojedynku? I jakie znaczenie będzie miał kaiken – sztylet, który Passan podarował niegdyś żonie?

kaiken

1 osoba bierze udział w tym konkursie