Bez stresu wygraj Humavit Nervo-Var!

Zapraszamy do uczestnictwa w konkursie organizowanym przez Varia sp. z o.o, w którym do wygrania są suplementy diety HUMAVIT NERVO-VAR! Zasady: Podziel się z nami Twoim sposobami na walkę ze […]

Zapraszamy do uczestnictwa w konkursie organizowanym przez Varia sp. z o.o, w którym do wygrania są suplementy diety HUMAVIT NERVO-VAR!
Zasady:
Podziel się z nami Twoim sposobami na walkę ze stresem. Na stronie konkursu w komentarzu napisz jak Ty reagujesz w takich sytuacjach – co robisz, by stres Cię nie paraliżował, a jedynie mobilizował do działania.
Nagrody:
40 najbardziej ciekawych wypowiedzi nagrodzimy suplementem diety HUMAVIT NERVO-VAR.
Humavit Nervo-Var to wyjątkowy preparat polecany w stanach napięcia nerwowego oraz przy trudnościach z zasypianiem. Skutecznie wycisza emocje, tonuje stres oraz nie powoduje senności i otępienia. Naturalne składniki – lecytyna sojowa, różeniec górski i orzeszki cola oraz magnez i witamina B6 wspierają witalność organizmu, przyczyniają się do zwiększenia aktywności umysłowej i poznawczej oraz sprawności intelektualnej i co najważniejsze pomagają chronić organizm przed stresem.
Konkurs trwa do 19.10.2012!
LINK: http://humavit.pl/blog/2012/10/bez-stresu-wygraj-humavit-nervo-var/

Zapraszamy!

1 osoba bierze udział w tym konkursie