Bestsellery za 9,90zł czytniki do wygrania

Dzisiaj punktualnie w południe została uruchomiona akcja promocyjna, która ma na celu odmienienie oblicza polskiego rynku e-książek. Udowodnimy wszystkim, że Polacy chcą czytać literaturę, szczególnie tę najwyższej klasy, od najlepszych autorów i to w rozsądnej cenie. Dlatego od dzisiaj, przez 30 dni będziemy codziennie sprzedawać bestseller za jedyne 9,90zł
Będą to książki z najwyższej półki, napisane przez światowej klasy autorów m.in. Stephena KingaStiega LarssonaHarlana Cobena czy Terry’ego Pratchetta. W promocji ukażą się powieści z każdego gatunku: kryminał, romans, thriller, obyczajowy, biografia, fantastyka i wiele innych! Wszystkie książki będą pojawiać się jako „Okazja Dnia”, co oznacza, że każdy hit będzie dostępny przez 24 godziny.
Nie poprzestajemy jednak tylko na tym – codziennie jedna osoba wygrywa znakomity czytnik ebooków Onyx Boox i62 Espresso. Jest to e-reader z wyświetlaczem E Ink Pearl, ekranem dotykowym multi-touch, WiFi oraz światowej klasy syntezatorem mowy IVONA. Posiadaczem czytnika może codziennie zostać osoba, która opłaci największe zamówienie dnia zawierające w sobie promocyjną książkę z Okazji Dnia. Szczegółowy regulamin promocji znajduje się tutaj.
Mamy nadzieję, że ta akcja udowodni wartość i potencjał jaki mają książki elektroniczne.

2 osób bierze udział w tym konkursie.