Bear Grylls zaprasza do akademii survivalu

Jesienią polscy telewidzowie mogą oglądać na antenie Discovery Channel dwa nowe programy prowadzone przez Bear’a Grylls’a. Do końca tego roku potrwa natomiast konkurs, w którym główną nagrodą jest wyjazd do […]
Jesienią polscy telewidzowie mogą oglądać na antenie Discovery Channel dwa nowe programy prowadzone przez Bear’a Grylls’a. Do końca tego roku potrwa natomiast konkurs, w którym główną nagrodą jest wyjazd do prowadzonej przez mistrza survivalu akademii przetrwania.
W ramach nowej akcji promocyjnej marki Gerber Bear Grylls organizowany jest międzynarodowy konkurs, w którym wygrać można dwuosobową wizytę i pięciodniowe szkolenie w założonej przez Grylls’a w Sutherland (Szkocja) akademii przetrwania.
Pozostałe nagrody to 100 plecaków PathFinder 28 wraz z kompletem survivalowego osprzętu oraz 500 bransoletek Gerber Gear New Survival Bracelet i poradników survivalowych z autografem mistrza sztuki przetrwania.
Konkurs rozpoczął się 1 października i potrwa do końca roku. Chętni muszą zdobyć specjalny kod, a następnie zarejestrować go w internecie. W Polsce taki kod można bezpłatnie otrzymać w sieci stacjonarnych sklepów firmowych broń.pl i innych wybranych punktach.
W akcji udział biorą sklepy z Częstochowy, Bytomia, Elbląga, Katowic, Kielc, Kóz, Lublina, Ostrowa Wielkopolskiego, Poznania, Radomia oraz Warszawy. Na początku przyszłego roku do jednego z polskich lub zagranicznych (w konkursie uczestniczy w sumie 17 państw) sklepów zawita Bear.
Szczegóły, w tym lista sklepów biorących udział w konkursie i regulamin:

Be the first to like.