Album z przepięknymi zdjęciami Szczecina

Blog miejski Szczecin Aloud bierze udział w konkursie na Bloga Roku 2012. W związku z tym ma dla Was album z przepięknymi zdjęciami „Szczecin z lotu ptaka” Cezarego Skórki, wyjątkowy kalendarz książkowy w formacie A5 na 2013 rok ze zdjęciami żaglowców The Tall Ships Races oraz kalendarz książkowy w formacie A4 w barwach herbu miasta.

Aby wziąć udział w zabawie wystarczy wysłać na adres blog@szczecin.eu lub w wiadomości na profilu Szczecin Aloud https://www.facebook.com/SzczecinAloud zdjęcie przedstawiające osobę, miejsce lub wydarzenie związane ze Szczecinem.

Wszystkie zdjęcia zostaną umieszczone w albumie na profilu Szczecin Aloud pn. Głosujemy na Szczecin Aloud! Autorzy pierwszych trzech zdjęć z największą ilością polubień otrzymają:
Miejsce 1. Album „Szczecin z lotu ptaka”, Miejsce 2. Kalendarz A5 TTSR Miejsce 3. Kalendarz A4 w kolorach Herbu Miasta.

Termin nadsyłania fotografii upływa 30 stycznia 2013 o godzinie 12:00 (środa), zdjęcia zgłoszone po tym terminie nie będą brały udziału w zabawie.

Głosowanie rozpoczyna się wraz z umieszczeniem przez nas zgłoszonego zdjęcia w albumie „Głosujemy na Szczecin Aloud!”.
Zwycięzcy zostaną wybrani w dniu 30 stycznia 2013 roku o godzinie 15:00 na podstawie ilości znaczników „Lubię to!” przy zdjęciu będącym jednocześnie zgłoszeniem.

Zapraszam do przeglądania zdjęć uczestników konkursu oraz głosowania na swojego faworyta! Udostępniając swoje zdjęcia w profilach FB zwiększacie szansę na wygraną!

 

1 osoba bierze udział w tym konkursie