3 wyśmienite konkursy od Tweaks.pl

Aż 3 konkursy przygotował dla Was Tweaks.pl wspólnie z firmą be quiet! i Microsoft. Do wygrania jest zasilacz Dark Power Pro 10 550W, chłodzenie Dark Rock Pro 2, klawiatura SideWinder […]

Aż 3 konkursy przygotował dla Was Tweaks.pl wspólnie z firmą be quiet! i Microsoft. Do wygrania jest zasilacz Dark Power Pro 10 550W, chłodzenie Dark Rock Pro 2, klawiatura SideWinder X4 oraz 3 wiatraczki Silent Wings 2. Co trzeba zrobić, aby wziąć udział w konkursie?

Najciekawszą pracę graficzną czy zdjęcie z logiem be quiet!(bądź cicho!) nagrodzimy zasilaczem Dark Power Pro 10 550W. Z kolei chłodzenie Dark Rock Pro 2 oraz multimedialna klawiatura SideWinder X4 trafi do 2 najbardziej aktywnych użytkowników na forum – warunkiem jest zdobycie jak największej liczby punktów z postów, nowych poradników i pochwał. Wiatraczki Silent Wings trafią do aktywnych użytkowników forum komputerowego Tweaks.pl, którzy również polubiły stronę Tweaks.pl na facebooku i opublikowały post o konkursie na Tweaks.pl na swoim profilu.

Na zgłoszenia czekamy do 22 stycznia 2013 roku.

Zapraszamy serdecznie!

  • Odnośnik do strony konkursowej be quiet – graficzny konkurs – tutaj publikujemy nasze prace oraz możemy pobrać logo producenta be quiet! do naszych prac.
  • Ranking użytkowników będzie można obserwować na stronie konkurs MS i be quiet!
  • Profil Tweaks.pl na Facebooku.

konkurs internetowy

2 osób bierze udział w tym konkursie.