10 nagród na 10-lecie serwisu ifirma.pl

,W 2011 roku mija 10 lat obecności serwisu ifirma.pl na rynku. Z tej okazji ifirma.pl ogłasza Konkurs, który jest częścią nowej Promocji „Polecaj ifirmę i zbieraj nagrody”. Dziesięć osób, które w Promocji zbiorą największą liczbę punktów, zostanie uhonorowanych atrakcyjnymi nagrodami. W Konkursie może wziąć udział każdy kto zamierza założyć konto w ifirma.pl, właśnie je założył lub korzysta z opcji Darmowych faktur. Wystarczy zarejestrować się w serwisie i polecać go znajomym. Każdy abonament opłacony przez pozyskanego użytkownika ifirma.pl to dodatkowy punkt. Punkty można wymieniać na nagrody z Katalogu Promocji, a każdy kolejny punkt przybliża do wygranej w Konkursie.

Promocja”Polecaj ifirmę i zbieraj nagrody”

Jak to działa?

1.Załóż konto w ifirma.pl, jeśli jeszcze go nie posiadasz

2.Polecaj ifirmę znajomym. Promocja obejmuje wszystkie rodzaje kont (konto opłacone, darmowe faktury, „3 miesiące za darmo”)

3.Za każdy abonament opłacony przez pozyskanego użytkownika otrzymasz 1 pkt.

Liczbę zdobytych punktów możesz śledzić na swoim Koncie Uczestnika.

4. Zebrane punkty możesz wymieniać na nagrody z Katalogu Promocji.

5.Dodatkowo masz szansę zostać Laureatem Konkursu Urodzinowego i zdobyć jedną z 10 atrakcyjnych nagród: Notebooka HP EliteBook 8540Ws, 2 iPadów 3G 16GB, 2 Weekendów w SPA dla 2 osób, 2 Cyfrowych lustrzanek Canon EOS 1000D + 18-55 mm, 3 Nawigacji Garmin NUVI 1350 4.3″ + Mapy Europy

4 osób bierze udział w tym konkursie.