10 nagród do wygrania

Mamy lato. Piękną pogodę i okazję do pokazania ciała. Jednak zanim odsłonimy nogi, ramiona a na plaży znacznie więcej, warto zadbać o odpowiednią gładkość i perfekcyjny wygląd skóry. Łatwo napisać, […]

Mamy lato. Piękną pogodę i okazję do pokazania ciała. Jednak zanim odsłonimy nogi, ramiona a na plaży znacznie więcej, warto zadbać o odpowiednią gładkość i perfekcyjny wygląd skóry. Łatwo napisać, trudniej zrobić. Wiele kobiet, nawet dzisiaj, w świecie, w którym nie brakuje metod depilacji, nie znosi usuwania włosów. Pytają: czy zawsze depilacja ciała musi być bolesna, nieprzyjemna i powtarzana zdecydowanie zbyt często?

Na szczęście nie. Na rynku dostępne są zestawy Velvetic, plastry z woskiem i kremy, które pozwalają usuwać niepożądane włoski z ciała i twarzy szybko, prosto i na zdecydowanie dłużej. Chcesz przekonać się, jak sprawdzają się te produkty w praktyce?

Weź udział w naszej zabawie. Proste zasady, jedno pytanie (dokończ zdanie: Mój sposób na udaną depilację…) i wielkie szanse na wygraną. Mamy do rozdania aż 10 zestawów produktów. Czekamy na Wasze odpowiedzi do 4 lipca do północy!

Weź udział

2 osób bierze udział w tym konkursie.